نحوه ارسال کالا :

در روزهای عادی ارسال سریع و با هماهنگی صورت می‌گیرد و هزینه ارسال برای خرید بالای ۴٠٠ هزار تومان در تهران رایگان میباشد و خرید کمتر از ۴٠٠ هزار تومان، هزینه ارسال ۲۵۰۰۰ تومان میباشد و در ایام تعطیل با هماهنگی قبلی امکان ارسال در تهران فراهم است.

 

ارسال سفارش در شهر کرج مطابق بازدهی زمانی که از طریق کانت کالا با مشتریان هماهنگ خواهد شد.

 

ارسال سفارشات در دیگر شهرها از طریق باربری و به صورت رایگان می باشد.

 

ارسال سفارشات در دیگر شهرها از طریق پست که هزینه آن بین ۱۵۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ تومان خواهد بود و امکان ارسال در ایام تعطیل وجود ندارد.

 

 

نحوه باز گرداندن کالا:

کانت کالا همواره درصدد است تا رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت قرار داده و تمام تلاش خود را جهت آسودگی خاطر حتی بعد خرید فراهم آورده و خدمات پس از فروش را برای تضمین ۱۰۰% رضایت مشتریان فراهم نموده و این خدمات طی چارچوب قوانین کانت کالا می‌باشد که به شرح ذیل است:

 

رویه بازگردانی در موارد اشکالات فنی یا ساختاری در کالای خریداری شده!

 

ما تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا کالایی که به دست شما می‌رسد، فاقد از هرگونه نقص و ایراد باشد؛ بااین‌حال لوازم برقی ممکن است به چند روز فرصت برای تست فنی نیاز داشته باشند.

 

درصورتی‌که کالای خریداری شده نقص فنی یا اشکالات ساختاری داشته باشد، لطفاً از تحویل آن خودداری کنید تا کالا به کانت کالا عودت داده شود و از طریق تماس با کارشناسان یا ارسال پست الکترونیکی مورد را به کارشناسان کانت کالا اطلاع دهید.

 

پس از بررسی، کنترل و تأیید مشکل از سوی کارشناس مربوطه، شما می‌توانید کالای خود را تعویض کنید یا مدل دیگری را انتخاب کنید.

 

*لطفاً کارتن ، پاکت یا جعبه محصول را تا مدت ۷ روز که جز خدمات پس از فروش کانت کالا می‌شوند نزد خود به نگاه دارید و از دور ریختن آن جداً خودداری فرمایید در غیر این صورت خدمات پس از فروش ابطال می‌گردد.

 

کالای آماده برای بازگردانی باید در بسته‌بندی اولیه خود قرار گیرد و تمام لوازم جانبی به همراه فاکتور ارسال شود.

 

لازم به ذکر است مسئولیت کالای ارسال شده تا زمانی که به دست ما برسد با مشتری خواهد بود؛ بنابراین در زمان عودت کالا حتماً با کارشناسان ما تماس گرفته تا راهنمایی‌های کامل صورت پذیرد.

 

لازم به ذکر است در مواردی که مشتری به تحویل کالای معیوبی که نقص آن از ویژگی‌های ظاهری محصول مشخص است، اقدام نماید؛ مسئولیت آن با خود مشتری خواهد بود.

 

در شرایطی که میان کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در فروشگاه کانت کالا یا سفارش ثبت‌شده توسط مشتری اختلاف وجود داشته باشد؛ استرداد کالا یا تعویض آن امکان‌پذیر است.

 

در این موارد درصورتی‌که اختلافات موجود از ویژگی‌های ظاهری و بدون باز نمودن پلمپ محصول قابل‌تشخیص باشد، کالا باید در بسته‌بندی اولیه و اصلی خود باشد. در موارد عدم امکان تشخیص از ویژگی‌های ظاهری کالا نباید استفاده شده باشد.

 

در چنین مواردی لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نسبت به عودت کالا حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت محصول اقدام لازم صورت پذیرد.

 

بدیهی است درصورتی‌که کالا از بسته‌بندی اصلی خود خارج شده باشد یا استفاده شده باشد و یا کد بازگشت کالا در زمان مقرر دریافت نشود، کانت کالا هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

ضمناً در تمام موارد مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای دریافت شده هزینه‌های حمل‌ونقل و بازگردانی به عهده کانت کالا خواهد بود.

 

در صورت نیاز به استرداد وجه، از زمان دریافت کد بازگشت کالا توسط مشتری تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ واریز خواهد شد.

 

لطفاً به این نکته توجه داشته باشید باز کردن جعبه و نصب برخی کالاها فقط باید توسط نصاب شرکت مربوط انجام گیرد. (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال، فریزر، آب‌سردکن، ماکروویو و نظیر آن)  برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

 

* برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

این سرویس ‏‏‌اشکال‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل‌ونقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قیدشده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.